Filozofia biznesowa

Odnoszący sukcesy dostawca usług personalnych z ponad 20 letnim stażem.

Filozofia biznesowa

Zadowoleni pracownicy oznaczają zadowolonych klientów.

Szczególnie ważne jest dla nas, abyśmy utrzymywali uczciwe, otwarte i pełne szacunku relacje z naszymi klientami i pracownikami.

Aplikuj

Zapytanie ofertowe

Filozofia biznesowa

Filozofia biznesowa

 
Równe traktowanie

Równe traktowanie wszystkich kandydatów, pracowników, klientów i innych partnerów jest dla Walter-Fach-Kraft bardzo ważne. Szczególnie istotne jest dla nas to, że pod względem równego traktowania i równości wynagrodzeń nasi pracownicy mają takie same warunki pracy, jakie nasi klienci oferują swoim stałym pracownikom. W związku z tym przekonujemy naszych klientów i promujemy nowe, adekwatne sposoby wynagradzania.

Etyka

Sukces gospodarczy można utrzymać tylko wtedy, gdy jest on zakorzeniony w fundamentalnych wartościach. Szczególnie ważne jest dla nas, abyśmy utrzymywali uczciwe, otwarte i pełne szacunku relacje z naszymi klientami i pracownikami. Zawsze działamy z czystym sumieniem i przywiązujemy dużą wagę do wiarygodnego wizerunku. Nasze słowo się liczy i nasi partnerzy mogą na nim polegać. Poprzez sprawiedliwe działania biznesowe chcemy dawać przykład i wnosić swój wkład w życie społeczne.

Istotnym aspektem jest również pełnienie przez nas funkcji przykładu w zakresie pośrednictwa pracy, reintegracji i integracji pracowników zagrożonych bezrobociem lub bezrobotnych.

 

Nasze usługi

dla firm

Poznaj zalety teraz

 

Nasze oddziały

Jesteśmy w pobliżu.

Znajdź najbliższą placówkę